"Hotel Paradise" czyli nowy angaż modelki Klaudii El Dursi

"Hotel Paradise" czyli nowy angaż modelki Klaudii El Dursi

źródło zdjęcia: styl.fm

Klaudia El Dursi modelka, która zasłynęła udziałem w 8 edycji "Top Model", została prowadzącą najnowszego reality show TVN7 "Hotel Paradise". Czym jest dla Klaudii "hotel Paradise"? Jak spędza czas w programie i czy tęskni za swoją rodziną?

Prowadząca o swoim debiucie

Udział we flagowym programie "Top Model" dał Klaudii El Dursi ogromną popularność. Modelka postanowiła wykorzystać swoje 5 minut sławy i przyjęła z radością propozycję TVN7 o prowadzeniu programu "Hotel Paradise". Akcja nowego reality show TVN7 rozgrywa się na pięknej i egzotycznej wyspie Bali, w luksusowym kurorcie. W wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" opowiadała o swoim debiucie oraz tęsknocie za swoją rodziną.

Propozycja twórców programu była bardzo dużym zaskoczeniem dla Klaudii. Prowadząca "Hotel Paradise" jest zachwycona z kredytu zaufania jaki dostała od twórców tego nowego realisty show. Klaudia podczas wywiadu bardzo entuzjastycznie wypowiadała się o swojej pracy- "dostałam kredyt zaufania. Uwierzono we mnie. Zaufali mi i jestem tutaj. Praca jest super".  Prowadząca program cieszy się z nowej pracy, jednak w Polsce zostawiła swojego wieloletniego partnera i dwóch synów. 

O czym jest nowy reality show TVN7?

"Hotel Pardise" został wyemitowany po raz pierwszy w 2003 w USA- stając się tym samym pierwowzorem dla innych tego typu programów. Na świecie powstało już 56 edycji w 14 różnych krajach. Zasady tego reality show z pozoru są bardzo proste- mieszkańcy luksusowego hotelu muszą połączyć się w pary i wspólnie dzielić pokój hotelowy. Każda osoba, która zostanie na koniec tygodnia bez pary musi opuścić program. Każdy tydzień egzotycznych wakacji zbliża do wygranej 100 tyś złotych. Aby wygrać osoby w programie musza prowadzić bardzo wyrafinowaną grę, uwodzić oraz zawierać różne sojusze. Jednak co tydzień w "Hotelu Paradise" będą się pojawiały nowe osoby. Co może pomóc zostać jak najdłużej w luksusowym hotelu, czy będzie to strategia, spryt, lojalność czy może prawdziwe uczucie? W jaki sposób uczestnicy mogą dotrwać do wymarzonego finału? Czy finalistom uda się wygrać cała nagrodę? Czy wygrana trafi do jednego czy do obojga finalistów? Uczestniczy i widzowie "Hotelu Paradaise" poznają odpowiedzi na te wszystkie pytania dopiero w ostatnim odcinku, kiedy uczestnikom programu przyjdzie sprawdzić lojalność swoich partnerów.

Nowy reality show będzie emitowany na antenie TVN7 od 24 lutego, od poniedziałku do piątku o 20.00. "Hotel Paradise" można również oglądać na Playerze, gdzie dostępna jest wersja "director's cut" czyli dłuższe i nieocenzurowane odcinki. W Playerze będą dostępne również dodatkowe materiały o charakterze streamu "Nagrania z raju" oraz "Host- Show" czyli materiały w których prowadząca opowie o swoich przemyśleniach na temat programu czy skomentuje zachowania uczestników, pokaże również backstage z planu.

https://styl.fm/tagi/hotel-paradise

O serwisie

Poradnik lifestylowy. Znajdziesz tu ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia, urządzania wnętrz czy porady motoryzacyjne. 

Warto zobaczyć