Długopisy Lobos - zawsze pod ręką!

Długopisy Lobos - zawsze pod ręką!

Lobos, jako jeden z największych dostawców produktów dla biura w Polsce, charakteryzuje się ogromnym wyposażeniem zarówno mebli biurowych, jak i akcesoriów czy urządzeń. Długopisy to kategoria wyjątkowo dobrze rozwinięta, w której wiodącymi markami są m.in.: Rystor, Toma czy Zenith. Jakie rodzaje długopisów można tu znaleźć?

Długopisy automatyczne

Najbardziej popularne w dzisiejszych czasach długopisy to właśnie te automatyczne. Korzystają z nich uczniowie, pracownicy biurowi, domownicy – w skrócie: każdy z nas przynajmniej raz w swoim życiu miał okazję z nich korzystać. Jedną z przykładowych marek jest znana firma Zenith, która oferuje długopisy automatyczne z niklowanymi elementami. Ich korpus został wykonany ze sztucznego, błyszczącego tworzywa. Wspomniany rodzaj wyróżnia się długą linią pisania, bo aż do 4500 metrów. W sklepie Lobos nie brakuje wyszukanych modeli, dostępnych w ogromnej gamie kolorystycznej.

Brak rozmazywania

Producent Paper Mate w sklepie Lobos proponuje długopisy InkJoy, z automatycznie chowanym wkładem, a dodatkowo szybkoschnącym tuszem, który pozwala uniknąć rozmazywania. Grubość linii pisania w tym przypadku wynosi 0,4 mm. Długopisy dostępne są w kolorze czarnym, czerwonym i niebieskim.

Wygoda i praktyczność

Długopisy na biurko z łańcuszkiem i z samoprzylepną podstawką to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które lubią, kiedy ich asortyment świetnie prezentuje się, a przy okazji jest wyjątkowo funkcjonalny. Podstawka tego rodzaju długopisów występuje w kształcie kulki, która utrzymuje przedmiot w pozycji pionowej, dodatkowo ma możliwość obrotu. Wspomniany rodzaj posiada także certyfikat jakości ISO.

długopis czarny

Długopisy żelowe

Ten rodzaj długopisów daje zupełnie inne wrażenie podczas pisania, niż te wypełnione tradycyjnym tuszem. Długopisy żelowe zapewniają lekkość pisania, szybkie wysychanie tuszu oraz brak nieestetycznych rozmazań. Co więcej mają właściwości zdobnicze, a co najważniejsze – wyrazisty i głęboki kolor. Sklep Lobos oferuje długopisy przeznaczone szczególnie dla uczniów, z wygodnym uchwytem i systemem przyciskowym oraz te zdobnicze, przeznaczone do dekorowania zaproszeń, ozdób czy kartek okolicznościowych. Ponadto każda osoba znajdzie dla siebie bardzo eleganckie modele biurowe.

Długopisy wymazywalne

To model, który funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Zdecydowanym zastosowaniem cieszy się wśród studentów, uczniów, zwłaszcza tych najmłodszych – produkt ten jest niezwykle przydatny w pierwszych klasach szkoły podstawowej do nauki starannego pisania. Inaczej nazywane długopisy ścieralne zapewniają bardzo dokładne wykonywanie notatek bez nieładnych poprawek, podkreśleń czy śladów mechanicznego usuwania błędów. Dzięki zastosowaniu możliwości wymazywania zarówno uczniowie, rodzice, jak i nauczyciele są zadowoleni z szybkiego usuwania błędów przy pisaniu i rysowaniu. Studenci szczególnie cenią sobie możliwość podkreślania nie swoich notatek oraz książek przy równoczesnej nauce, co zdecydowanie ułatwia ich kształcenie.

Jak to działa?

Długopisy te wykorzystują opatentowany termiczny tusz, który reaguje na zmiany temperatur. Umożliwia im to zastosowanie specjalnych gumek lub silikonowych końcówek. Ciepło wytworzone podczas ścierania wpływa na to, że napisy znikają, a inaczej generuje się ciepło, którego wartość pozwala na zmianę tuszu w niewidoczny.

Długopisy do pracy w biurze, przeznaczone bezpośrednio dla uczniów, a do tego w szeroko projektowanych rodzajach – to wszystko znajdziesz w sklepie Lobos! Jeśli jesteś więc zainteresowany tą propozycją, wejdź na stronę sklepu i sprawdź dostępną ofertę.

O serwisie

Poradnik lifestylowy. Znajdziesz tu ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia, urządzania wnętrz czy porady motoryzacyjne. 

Warto zobaczyć