Gazetka promocyjna Dealz Store - oszczędź na swoich zakupach.

Gazetka promocyjna Dealz Store - oszczędź na swoich zakupach.

Szukasz atrakcyjnych ofert cenowych podczas zakupów? Masz awersję do płacenia za dużo? Zapoznaj się z gazetką Dealz! Znajdziesz tu wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Historia sklepów Dealz

Firma Dealz została założona w Wielkiej Brytanii w 1990 roku. Na początku swojej działalności funkcjonowała pod nazwą Poundland. Gdy po raz pierwszy pojawiła się na rynku irlandzkim, otrzymała swoją obecną nazwę - Dealz. Sklepy Dealz dostępne są nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w Irlandii i Francji. Międzynarodowa sieć sklepów spożywczych posiada obecnie prawie 900 placówek i zatrudnia ponad 18 000 pracowników.

W Polsce pierwszy sklep Dealz został otwarty w 2018 roku w Swarzędzu koło Poznania. Warto dodać, że od grudnia 2019 roku firma otworzyła w Polsce 51 sklepów.

Asortyment w sieci Dealz - Różnorodność produktów w Twoim sklepie dyskontowym

Sklepy Dealtz oferują swoim klientom szeroki asortyment z wielu kategorii produktowych. W sklepach dostępnych jest około 3 000 produktów znanych marek. W sklepach znajdują się artykuły spożywcze, chemia gospodarcza oraz kosmetyki. Sklepy sieci Dealz oferują kompleksową aprowizację. Sklepy prowadzą również sprzedaż zabawek, artykułów biurowych i wyposażenia wnętrz. W sklepie można wybierać z szerokiej gamy produktów.

Aktualna gazetka reklamowa Dealz; zaktualizuj swoją listę zakupów!

Dealz gazetka to świetne narzędzie do aktualizacji listy zakupów. Możesz przejrzeć ulotkę, aby zobaczyć, jakich produktów brakuje w Twoim gospodarstwie domowym. Następnie zrób listę najważniejszych przedmiotów. Pozwoli Ci to zaoszczędzić pieniądze i pomoże w zarządzaniu domowym budżetem.

Warzywa w sklepie

Sprawdź ulotkę promocyjną Dealz!

Zastanawiasz się, w których sklepach Dealz warto dokonać zakupu? Spójrz na ulotkę i wybierz produkty, które Twoim zdaniem warto wypróbować. W każdym katalogu reklamowym znajdziesz atrakcyjne oferty na wybrane produkty. Dzięki temu możesz nabyć niezbędne przedmioty w niższej cenie. Ulotka promocyjna może być również doskonałym źródłem inspiracji i zakupów - możesz przejrzeć katalog w poszukiwaniu produktów na wyprzedaży i stworzyć pyszny posiłek dla swoich bliskich. Dzięki www.yapik.com/pl/ nigdy nie przegapisz obniżek cen i ofert promocyjnych.

Jakie są godziny otwarcia sieci sklepów Dealz?

Sieć sklepów Dealz jest otwarta od wczesnych godzin porannych do późnych godzin nocnych. Praktyczne godziny otwarcia placówek są dostosowane do potrzeb klientów, którzy muszą radzić sobie między pracą, rodziną i obowiązkami domowymi. Godziny otwarcia poszczególnych placówek mogą się różnić, dlatego ważne jest, aby sprawdzić je przed udaniem się do sklepu. Sieć sklepów posiada sklep internetowy, w którym można obejrzeć cały asortyment dostępny w placówkach. Pozwala to na zaplanowanie zakupów online i znacznie ułatwia stworzenie listy potrzebnych produktów.

O serwisie

Poradnik lifestylowy. Znajdziesz tu ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia, urządzania wnętrz czy porady motoryzacyjne.