Hurom HU-500


Firma Hurom projektując wyciskarki postawiła na coś więcej, niż jedynie estetyczny wygląd urządzenia. Design spełniający oczekiwania współczesnych klientów kryje w sobie również perfekcyjne wnętrze, które zostało zaprojektowane przez doświadczonych inżynierów. Jednym z głównych efektów ich pracy jest to, iż w modelu Hurom HU-500, zastosowany został system, Slow Squeezing Technology. Jest to system znacząco różniący się od tych, które są stosowane w standardowych wyciskarkach. Szybkoobrotowe łopatki zostały tutaj zastąpione elementami, które na samym początku naciskają, a później miażdżą składniki. Dzięki temu zachowanych zostaje więcej substancji odżywczych, niż w przypadku klasycznych metod miksowania. Technologia SST dane zatem pewność, że w soku zachowywane są witaminy oraz enzymy, tak niezbędne do odpowiedniego funkcjonowania organizmu.

Dziś wiele osób rezygnuje z samodzielnego gotowania, na rzecz kupowania gotowych potraw, szybkich do podgrzania w dowolnym momencie. Jednak tego typu posiłki, które są przygotowywane z prefabrykowanych produktów, są praktycznie w całości pozbawione składników odżywczych, a ich miejsce jest zajmowane przez różnego rodzaju konserwanty oraz związki chemiczne. Dzięki wyciskarkom Hurom, można zmienić zupełnie swoje podejście do przygotowywania jedzenia w łatwy sposób. Dzięki nim można stworzyć w kilka chwil pożywny sok, który może przykładowo zastąpić śniadanie. Jedną rzeczą jaką należy zrobić, jest wybranie surowców i stworzenie soku zarówno dla jednej osoby, jak i dla całej rodziny.

Budowa komory silnika w Hurom HU pozwaliła uzyskać aż kilkukrotnie niższy poziom hałasu. Tymczasem w tradycyjnych sokowirówkach, poziom też może być dużo wyższy. Ten model może pochwalić się hałasem na poziomie zaledwie 30 decybeli. Praktycznie rzecz ujmując można zatem powiedzieć, że taka wyciskarka jest niesłyszalna. To bardzo poprawia komfort związany z jej użytkowaniem. Także problem związany z przegrzewaniem się sprzętu, w tym wypadku został wyeliminowany. Zastosowany bowiem został specjalny układ zabezpieczający, który odpowiada za kontrolę temperatury silnika.  Wyciskarka charakteryzuje się również bardzo niskim poziomem poboru prądu, w trakcie pracy urządzenia. Tak naprawdę nie przekracza on 150 W. Więcej o specyfikacji technicznej dowiesz się na https://hurompolska.pl/ >>

Z wyciskarki można korzystać tak naprawdę od razu po zakupie. Wystarczy ją jedynie wyjąć oraz oczywiście podłączyć do prądu. Wcześniej warto natomiast wybrać swoje ulubione warzywa oraz owoce i umieścić je w komorze załadunkowej. Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko komfort w trakcie użytkowania urządzenia, ale również bezpieczeństwo. Sok we wnętrzu wyciskarki pozostaje zamknięty aż do momentu, gdy podstawimy pod urządzenie szklankę o otworzymy nasadkę, która zamyka ujście. Jeśli natomiast chodzi o resztki, trafiają one oczywiście do osobnego pojemnika. Łatwo je jednak z niego wyjść oraz dokładnie go wyczyścić. Dla wielu osób priorytetem jest bowiem fakt, by wyciskarka była nie tylko łatwa w przygotowaniu soków, ale również i podczas czyszczenia.

O serwisie

Poradnik lifestylowy. Znajdziesz tu ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia, urządzania wnętrz czy porady motoryzacyjne.