Systemy stereo w salonach Nautilus

Systemy stereo w salonach Nautilus

Postęp technologiczny zmienia dynamicznie z dnia na dzień otaczającą rzeczywistość, wprowadzając coraz to nowsze rozwiązania we wszystkie dziedziny życia człowieka. Nie inaczej jest w sferze odbioru sztuki. Rynek branży audio i video obfituje w nowatorskie pomysły i rozwiązania, zaspokajające wymagania najbardziej wymagających audiofilów. Idąc naprzeciw potrzebom wyrafinowanych degustatorów dźwiękowych sekwencji, firma Nautilus oferuje najwyższej klasy sprzęt hi-fi oraz high-end, będąc na bieżąco z każdą branżową nowiną.

Kompleksowe rozwiązania do wszystkich obiektów

Poza sprzedażą sprzętu nagłaśniającego renomowanych firm, Nautilus zajmuje się również projektowaniem systemów nagłośnieniowych dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Firma wdraża swoje realizacje w domach prywatnych, biurach, obiektach sakralnych oraz w innych lokalizacjach przestrzeni publicznej. Projekt obejmuje również wykonanie prac na miejscu, takich jak poprowadzenie okablowania, instalacja sprzętu audio i video. Dotyczy to systemów operowania obrazem, światłem i dźwiękiem, oraz konfigurację kompleksowego sterowania multiroom.

Poprawa akustyki pomieszczeń

Najlepszy sprzęt nie spełni swoich oczekiwań w lokalu, w którym dźwięk roznosi się niekorzystnie. Aranżacja wnętrza pod względem jego akustyki jest tak samo ważna jak dobór odpowiedniego sprzętu audio. Nautilus proponuje klientom również projekty związane z adaptacją akustyczną pomieszczeń, które jest istotną częścią dobrego nagłośnienia.

Doradztwo i konsultacje

Profesjonalne doradztwo oraz opracowywanie projektów przez specjalistów firmy odbywa się zgodnie z założeniami i wymaganiami klientów indywidualnych oraz inwestorów. Tworzenie strategii poprawy akustyki, a także doboru odpowiednich systemów i rozwiązań audio powstaje po przeprowadzeniu wnikliwej wizji lokalnej pomieszczenia oraz po szczegółowych konsultacjach technicznych.

systemy stereo w Nautilus

Realizacja projektów w praktyce

Współpraca Nautilusa z kontrahentami nie ogranicza się jedynie do doradztwa i przygotowania projektu. Firma oferuje wykonanie wszelkich niezbędnych prac przystosowawczych oraz instalacyjnych na każdym etapie przedsięwzięcia. Prace prowadzone przez doświadczonych pracowników odbywają się przy użyciu akcesoriów oraz materiałów polecanych przez renomowanych producentów sprzętów nagłośnieniowych. Nautilus oferuje instalacje i prace dostosowawcze w zakresie:

 • akustyki lokali
 • poprowadzenia okablowania
 • rozwiązań elektrycznych
 • integracji systemów sterowania
 • integracji automatyki
 • transmisji obrazu i dźwięku
 • wdrożeń w systemy smart home
 • nagłośnienia surround i stereo
 • systemów wideokonferencyjnych
 • systemów multiroom
 • aranżacji kina domowego
 • sieci WAN/ LAN
 • sieci telewizji szpitalnej, hotelowej lub na terenie ośrodków wypoczynkowych
 • monitoringu i CCTV

Gwarancja solidności i jakości

Zarówno sprzęt nagłośnieniowy, infrastruktura akustyczna oraz wykonane prace, objęte są dwuletnią gwarancją oraz posprzedażowym serwisem. Klienci Nautilusa mogą liczyć na szczegółowe przeszkolenie w zakresie  obsługi zamówionych przez siebie sprzętów nagłaśniających oraz systemów sterowania. Firma dysponuje również 3 salami odsłuchowymi, w których użytkownicy mogą testować oferowany w salonie sprzęt hi-fi, high-end lub kino domowe.

O serwisie

Poradnik lifestylowy. Znajdziesz tu ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia, urządzania wnętrz czy porady motoryzacyjne.