Wyraź siebie poprzez etui z własnym nadrukiem

Wyraź siebie poprzez etui z własnym nadrukiem

Jesteś osobą, która lubi się wyróżniać? Szukasz oryginalnych dodatków, które przykują wzrok innych osób i odzwierciedlają Twój charakter? W takim razie idealne dla Ciebie będzie etui z na telefon z własnym nadrukiem. Z pewnością przypadnie Ci do gustu możliwość wykonania własnego, niepowtarzalnego pokrowca na swoją komórkę.

Daj się ponieść wyobraźni i zaprojektuj etui na telefon z nadrukiem

Etui na telefon nie musi być nudne. To Ty możesz zdecydować o jego kolorze, a także możesz wybrać grafikę lub napis, który się na nim znajdzie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój case na telefon jest jedyny w swoim rodzaju. W tworzeniu własnego wzoru możesz puścić wodze fantazji. Ty wybierasz, czy grafika na pokrowcu będzie Twoim autorskim rysunkiem, zdjęciem, czy napisem.

Etui na telefon nie musi jedynie chronić telefonu, ale może być również jego ozdobą. Większość osób posiada kilka różnych pokrowców, które zakłada w zależności od okazji, pory roku, czy też nastroju. Etui z własnym napisem może być Twoim znakiem rozpoznawczym. Jeśli zdecydujesz się na wykonanie takiego etui, musisz przejść przez proces jego tworzenia. W tym celu konieczne jest podanie marki i modelu telefonu. Do tworzenia własnego nadruku wykorzystuje się etui na telefon gumowe. To ty decydujesz o kolorze, tekście lub grafice, którą zamierzasz umieścić na pokrowcu. Jeśli dasz ponieść się fantazji, Twoje etui z nadrukiem z pewnością będzie wzbudzać zazdrość u innych osób, a co najważniejsze, będzie jedyne i niepowtarzalne.

Chcesz zaprojektować własne niepowtarzalne etui na telefon? Wejdź na https://trendyshop.pl/1412-zaprojektuj-etui  i w kilku prostych krokach skonfiguruj swój wymarzony case >>

 

Etui na telefon jako prezent

Etui z nadrukiem na telefon to z pewnością idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Do wykonania takiego podarunku można użyć wspólnego zdjęcia, które jest pięknym wspomnieniem z ważnego wydarzenia. Tworząc case na telefon z nadrukiem, możesz stworzyć coś zabawnego, dzięki czemu obdarowana osoba przy każdym wyciągnięciu telefonu będzie się uśmiechać i przypominać o Tobie. Etui z własnym napisem to również świetny prezent na urodziny. Dzięki możliwości stworzenia własnego napisu możesz umieścić na nim „wszystkiego najlepszego” lub „dla kochanego taty” itp. Tak spersonalizowany prezent z pewnością będzie wzbudzał wiele przyjemnych emocji i ucieszy każdego obdarowanego.

Spersonalizowane etui z nadrukiem na smartfon jest idealne dla indywidualistów, którzy lubią wyróżniać się z tłumu i oddawać swój charakter w różnych dodatkach. Tego typu gadżet będzie również idealny dla osoby posiadającej niebanalną osobowość. Case na telefon z własnym nadrukiem może odzwierciedlać pasje i zainteresowania. Ten niewielki upominek pozwoli wnieść odrobinę radości w ponurą codzienność. Etui z nadrukiem ma dobre opinie, gdyż może stanowić piękną pamiątkę, a dodatkowo dobrane idealnie do telefonu będzie go skutecznie chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi. Cena etui na telefon z własnym nadrukiem jest uzależniona od modelu telefonu, rodzaju pokrowca, a także wielkości grafiki, czy też napisu, jednak ceny wahają się już od 10-50 zł.

O serwisie

Poradnik lifestylowy. Znajdziesz tu ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia, urządzania wnętrz czy porady motoryzacyjne.