Najbardziej popularne seriale na Netflix w tym tygodniu

Najbardziej popularne seriale na Netflix w tym tygodniu


Reelgood.com pomaga ludziom dowiedzieć się, czy programy telewizyjne (i filmy), które chcą oglądać, są strumieniowane i w jakim serwisie je znaleźć. Ale także pobiera wiele danych od użytkowników o tym, co oglądają i wykorzystuje to do ekstrapolacji najczęściej oglądanych programów w danym tygodniu.

Sprawdź również: Hity Netflixa na Youtube

Poniżej znajdują się górne pokazy nadawane na Netflix w zeszłym tygodniu w malejącej kolejności. Nie wszystkie są Netflix Originals - niektóre z nich to fantastyczne programy z innych źródeł, które właśnie teraz kołyszą się w świecie streamingu. Wykorzystaj je, aby porównać swoje gusta - lub zorientuj się, co powinieneś zrobić w następnej kolejności.

Wspólnota
Klasyczny sitcom NBC Dan Harmona (który ostatecznie zakończył swoją działalność na Yahoo, ze wszystkich miejsc) jest teraz w Netflix, nawet ten dziwny ostatni sezon. Jeśli to wystarczający przebój, może uda im się zdobyć ten film, którego zawsze pragnęli, sfinansowany przez Netflix. 

The Walking Dead
Największe franczyzowe show AMC wciąż trwa (a AMC nigdy nie pozwoli mu umrzeć), ale można w nim oglądać wszystko oprócz ostatniego sezonu w Netflixie. 

Wiedźmin
Henry Cavill i jego gwiazda z linii żuchwy jako Geralt z Rivii, zmutowany łowca potworów na wynajem, w "Wiedźminie". "Kiedy przeznaczenie boli go w kierunku potężnej czarodziejki i młodej księżniczki z niebezpieczną tajemnicą, trójka musi nauczyć się wspólnie nawigować po coraz bardziej niestabilnym kontynencie." Całkiem sporo z was śledziło tę podróż.

Anatomia Grey'a

Grey's Anatomy jest najdłużej trwającym dramatem medycznym w telewizji. Jest on w szesnastym sezonie na ABC, co oznacza, że masz 15 lat serialu na Netflix.

Breaking Bad
Jeśli jeszcze nie zanurzyłeś się w baśń o Walterze White'u i Jesse Pinkmanie, to wszystkie pięć sezonów pokazu AMC o The One Who Knocks transmitowane są na Netflixie. (Lepiej zadzwoń do Saula, gdy skończysz.)

Klasa Itaewon
Ten serial z Korei Południowej jest o byłym skazańcu otwierającym bar w Seulu i próbującym z niego skorzystać. 

Obce rzeczy
Najbliższą rzeczą, jaką Netflix ma do Game of Thrones blockbuster show, jest ta opowieść o dzieciach Hawkinsa z Indiany, które walczą z pozawymiarowymi stworzeniami próbującymi przedostać się z The Upsidedown w połowie lat 80. Pomyśl, że Stephen King spotyka Stevena Spielberga, ale jest bardziej szalony, a ty tylko drapałeś powierzchnię. Wszystkie trzy obecne pory roku czekają na ciebie.  

Doktor Foster
Myślałeś, że Jodie Comer właśnie wróciła do życia w Killing Eve? Nie, była w innych programach telewizyjnych, włącznie z tym dramatem o lekarzu (Suranne Jones Jacka), który podejrzewa, że jej mąż ma romans. Tam pojawia się postać Comer'a, a Jones trochę oszalał.

Niekonwencjonalne
Kobieta uduszona przez swoją ultraortodoksyjną społeczność żydowską w Nowym Jorku rozpoczyna nowe życie w Berlinie, w Niemczech. Ale to nie do końca idzie gładko, ponieważ była w ciąży i zostawiła zaaranżowanego męża. Przedstawienie jest luźno oparte na książce Unorthodox: The Scandalous Rejection of My Hasidic Roots i jest przede wszystkim w języku jidysz, pierwszy w każdym programie telewizyjnym. 

Elite
Obraz Riverdale z dziećmi równie atrakcyjny i otoczony prawie tyle samo chaosu i morderstwa, ale oni mieszkają w Hiszpanii i to jest nieco bardziej realistyczne, bez dostania maudlin. Wszystkie trzy sezony Elite teraz płyną.

Edukacja seksualna
W tym wyprodukowanym w Wielkiej Brytanii Original, biedna mama Otisa (Gillian Anderson) jest seks-terapeutką, co stawia go na drodze do pomocy swoim przyjaciołom z takimi radami. Dwa sezony są teraz nadawane.

O serwisie

Poradnik lifestylowy. Znajdziesz tu ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia, urządzania wnętrz czy porady motoryzacyjne.