Głośnik Bluetooth JBL Charge 3 - najpopularniejszy z głośników przenośnych

Głośnik Bluetooth JBL Charge 3 - najpopularniejszy z głośników przenośnych

Mobilny głośnik JBL Charge 3 zyskał sporą popularność już w pierwszych dniach, po ukazaniu się na rynku. Jeśli bliżej mu się przyjrzeć, nie różni się dużo od swoich poprzedników. Producent postawił na innowacyjny kształt, a głośnik przypomina swoim wyglądem bidon. Rozmiar opisywanego głośnika nie jest zbyt pokaźny, dlatego z łatwością będzie można zabrać go ze sobą w każdą podróż lub też na nieco dłuższą wycieczkę, np. na rowerach. 

Głośnik występuje w kolorze srebrnym, z odcieniem szarości. Jest estetycznie ozdobiony, znajduje się na nim logo producenta. Grzbiet jest równie intrygujący, znajdują się na nim klawisze funkcyjne, dzięki którym można bezproblemowo obsługiwać wybrany głośnik mobilny. W ten sposób reguluje się m.in. poziom głośności lub też zatrzymuje się i włącza dany utwór, którego chce się w tym momencie posłuchać. Nie ma też żadnych kłopotów z nawiązywaniem połączenia Bluetooth. Ciekawą opcją w opisywanym modelu jest także znak nieskończoności, który pozwala na połączenie kilku różnych urządzeń typu JBL w jedną całość. Tworzy się w ten sposób wyjątkowy system nagłośnieniowy, który sprawdzi się np. podczas organizowania nieco większych imprez domowych. Uzyska się w ten sposób efekt tzw. przestrzeni dźwiękowej. To ciekawa nowinka technologiczna, zawarta w głośniku JBL Charge 3, którą na pewno warto docenić.

Tylna część głośnika to miejsce na porty AUX, ale też na wejście microUSB. W ten sposób ładuje się wbudowany w głośnik akumulatorek. Do dyspozycji użytkowników oddano również złącze USB, dzięki któremu można sprawnie podładować swój smartfon. Maskownica wygląda na metalową, jednak wykonana jest ze specjalnej tkaniny w wersji plecionej. Obudowa jest niezwykle solidna, wykonano ją z tworzywa sztucznego. Całość prezentuje się wyśmienicie. Od pierwszego uruchomienia chce się korzystać z tego sprzętu i robić to praktycznie każdego dnia. Wszystko to za sprawą estetycznego wyglądu i nienagannej prezencji, chociaż należy dodać do tego to, iż urządzenie jest nad wyraz funkcjonalne. Potrafi zaskoczyć użytkowników mocnym uderzeniem, wystarczy umiejscowić go na podłodze, na stole, na szafce czy też w jakimś innym miejscu i sprawdzić jego konkretne parametry techniczne. Atutem opisywanego urządzenia jest również to, że pasma nie są w żaden sposób tłumione, a delikatne wokale, które często pojawiają się w pierwszej części utworów są optymalnie uwydatniane. W innych głośnikach nie można skorzystać z takiej funkcji.

JBL Charge 3 - warto kupić?

Z pewnością zakupienie głośnika mobilnego JBL Charge 3 to strzał w dziesiątkę. To produkt, który oferuje doskonały dźwięk, niezależnie od przesłuchiwanych utworów. Na uwagę zasługują jego niewielkie rozmiary oraz stosunkowo niska cena, która nie powinna przekroczyć 800 złotych. Do tego należy dodać pojemną baterię oraz możliwość skorzystania z głośnika jako powerbank. Sprzęt jest też całkowicie odporny na szkodliwe działanie wody, więc na pewno warto mieć go przy sobie.

JBL Charge 3 - największe zalety

Do największych zalet głośnika mobilnego JBL Charge 3 można zaliczyć:

  • doskonałe wykonanie oraz możliwość połączenia ze sobą kilku urządzeń,
  • doskonały dźwięk,
  • funkcjonalność (wykorzystanie w formie powerbanka),
  • wodoszczelność,
  • łatwa obsługa,
  • długa żywotność.

Jak widać warto go zakupić i cieszyć się nim przez wiele miesięcy. Wystarczy umiejętnie o niego zadbać, a na pewno posłuży zainteresowanym na bardzo wysokim poziomie. 

O serwisie

Poradnik lifestylowy. Znajdziesz tu ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia, urządzania wnętrz czy porady motoryzacyjne. 

Warto zobaczyć