Co oglądać w tv?

Co oglądać w tv?

Pinbook posiada wiele list filmów i programów telewizyjnych, które pozwolą Ci zająć się tym w ramach trwającej serii "Co oglądać". 

Ale na razie, jesteśmy tutaj, aby polecić siedem programów telewizyjnych do oglądania w nadchodzącym tygodniu, zarówno zupełnie nowe i starsze klasyki, które są zawsze dobre dla rewatch (lub pierwszy raz binge).

"I May Destroy You" (HBO)

Opis HBO: "Gdzie kończy się wyzwolenie i zaczyna eksploatacja? Ten nieustraszony, szczery i prowokujący serial koncentruje się na Arabelli (Michaela Coel), beztroskim, pewnym siebie londyńczyku z grupą wspaniałych przyjaciół, chłopaku we Włoszech i rozwijającej się karierze pisarskiej. Kiedy jednak Arabella zostaje zaatakowana narkotykiem gwałtu na zwłokę, musi zakwestionować i odbudować każdy element swojego życia".

Wynik krytyka pomidorów gniłych: 95%

Ocena publiczności: 54%

Najnowszy dramat HBO, "I May Destroy You", jest już "certyfikowanym świeżym" hitem wśród krytyków. Cały sezon składać się będzie z 12 półgodzinnych odcinków, ale jest to emisja tygodniowa (jak wszystkie seriale HBO). Więc można oglądać odcinek pilotażowy teraz, a następnie trzymać się w każdą niedzielę na nowe raty.

Krytycy chwalą Michaela Coela nie tylko za fenomenalny występ jako gwiazdę spektaklu, ale także za realizację serialu jako jego pisarza i współreżysera. 

"Hannibal" (NBC)

Opis NBC/Netflix: "Ta seria dramatów skupia się na wczesnych latach związku pomiędzy kryminalistą FBI Will'em Graham'em a zabójczym kanibalem Dr. Hannibal'em Lecter'em".

Wynik krytyka pomidorów gniłych: 92%

Ocena publiczności: 94%

"Hannibal" jest klasycznym przykładem serii, która została odwołana mimo uznania krytyków, a następnie zyskała sobie kult. Teraz wszystkie trzy sezony "Hannibala" NBC są transmitowane na Netflixie i jest to już dziewiąty najczęściej oglądany artykuł wśród amerykańskich abonentów. 

Niezależnie od tego, czy jesteś w nastroju, by po raz pierwszy doświadczyć bujnego i wspaniale sfilmowanego gore'a "Hannibala", czy po prostu chcesz zatopić się w znajomym rewatch'u, jest to solidny wybór na nadchodzący weekend.

"Ramy" (Hulu)

Opis Hulu: "Ramy jest pierwszym pokoleniem Egipcjanina i Amerykanina, który jest w podróży duchowej w swojej politycznie podzielonej dzielnicy New Jersey. Ramy" wprowadzi nową perspektywę na ekran, badając wyzwania związane z tym, jak to jest być złapanym pomiędzy społecznością muzułmańską, która uważa, że życie jest testem moralnym, a tysiącletnim pokoleniem, które uważa, że życie nie ma żadnych konsekwencji".

Wynik krytyka pomidorów gniłych: 96%

Ocena publiczności: 88%

Na początku tego roku, Ramy Youssef wygrał najlepszego aktora w musicalu lub komedii na Złotych Globach za pierwszy sezon "Ramy". Zwycięstwo to było niespodzianką dla wielu, w tym dla twórcy i gwiazdy show.

"Słuchajcie, wiem, że nie widzieliście mojego programu." Youssef żartobliwie powiedział w swojej mowie akceptacyjnej. 

Ale w drugim sezonie na Hulu (który ma fantastyczny dodatek nagrodzonego Oscarem aktora Mahershala Ali), czas to naprawić. Ramy jest warty oglądania. 

"Babylon Berlin" (Sky 1)

Opis Sky 1: "Gereon i Lotte powracają w trzecim sezonie hojnego i chwalonego przez krytykę niemieckiego thrillera, który stał się światowym hitem. Na tle rosnącego nazizmu powstaje nowa zbrodnicza sieć".

Wynik krytyka "Rotten Tomatoes": 100%

Ocena publiczności: 96%

Dzięki światowemu sukcesowi "Dark", własnego, oryginalnego niemieckiego serialu Netflix, fani na całym świecie odkrywają również wielki dramat kryminalny "Babilon Berlin". Ta niemiecka seria jest również emitowana przez Netflix i jest idealna dla wszystkich, którzy szukają inspirowanego noir hijinxu z wielkimi, sezonowymi niespodziankami. 

"Patriot Act with Hasan Minhaj" (Netflix)

Opis Netflixu: "Patriot Act with Hasan Minhaj" z głębią i szczerością odkryje współczesny krajobraz kulturowy i polityczny. Każdego tygodnia Minhaj będzie wnosił swój wyjątkowy komediowy głos i umiejętność opowiadania historii, aby zbadać większe trendy kształtujące nasz rozdrobniony świat.

Wynik krytyka "Rotten Tomatoes": NIE DOTYCZY

Ocena publiczności: 80%

Jeśli szukasz aktualnego, aktualnego show, "Patriot Act with Hasan Minhaj" powraca z nowymi odcinkami w każdą niedzielę.

Minhaj po raz pierwszy pojawił się w głównym nurcie w 2017 roku, kiedy wystąpił jako gospodarz komediowej kolacji korespondentów Białego Domu (ten jeden z prezydentów, Trump, wsławił się tym, że zerwał z tradycją, podobnie jak wiele znanych osobistości, zostawiając tę pracę Minhajowi, kiedy nikt nie chciał jej przyjąć).

Teraz "Patriot Act" daje Minhajowi świetną platformę do wyjaśniania bieżących wydarzeń, debat i kwestii, na które wszyscy Amerykanie powinni zwracać uwagę.

"Edukacja seksualna" (Netflix)

Opis Netflixu: "Edukacja seksualna" jest o Otisie Milburnie, niezręcznym społecznie licealistą, który mieszka ze swoją matką seks-terapeutką, Jean. W pierwszym sezonie, Otis i jego przyjaciółka Maeve Wiley założyli w szkole klinikę seksualną, aby wykorzystać swój intuicyjny talent do poradnictwa seksualnego".

Wynik krytyka pomidorów gniłych: 94%

Ocena publiczności: NIE DOTYCZY

Dla tych, którzy są w nastroju na coś więcej, cóż, seksownego, "Edukacja seksualna" jest wyjątkowym, zabawnym, serdecznym pokazem o licealistach poruszających się po seksie i związkach oraz wszystkich nieszczęściach, które przychodzą wraz z byciem nastolatkiem.

Pokaz jest super seks-pozytywny, z niuansami i łatwo się w nim zakochać. Plus ma wielki bonus Gillian Anderson w roli seks-terapeutki. 

"Looney Tunes" (HBO Max)

HBO Max opis: "Wracając do swoich starych sztuczek, Bugs Bunny, Daffy Duck, Porky Pig i inni bohaterowie markizy Looney Tunes, którzy obiecują zachwycić widzów młodych i starszych swoimi zjadliwymi przygodami, komedią slapstickową i szaloną energią".

Wynik krytyka "Rotten Tomatoes": NIE DOTYCZY

Ocena publiczności: NIE DOTYCZY

Wraz z debiutem serwisu HBO Max streaming pojawił się nowy zestaw odcinków "Looney Tunes". Krótkie kreskówki to solidny wybór dla całej rodziny, niezależnie od tego, czy zabawiasz małe dzieci w domu, czy jesteś w nastroju na dawkę nostalgii. 

HBO Max posiada również oszałamiającą liczbę 31 sezonów oryginalnych kreskówek "Looney Tunes", które można oglądać.

 

O serwisie

Poradnik lifestylowy. Znajdziesz tu ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia, urządzania wnętrz czy porady motoryzacyjne.