Platformy streamingowe dostępne w Polsce

Platformy streamingowe dostępne w Polsce

Seriale to wciągający sposób na nudę. Do tego oferta seriali jest tak szeroka, że każdy z nas znajdzie odcinkową historię, która pochłonie go bez reszty. Przeglądając Facebooka, Instagrama czy po prostu czytając gazetę zapewne natknąłeś się na ogromne plakaty reklamujące najpopularniejsze seriale. Szukając dalej trafisz na strony internetowe, na których znajdziesz wszystkie najlepsze seriale i wszystkie ich odcinki w jednym miejscu.

Takie strony zapewniają genialną rozrywkę na kilka miesięcy i to bez wychodzenia z domu. Kwestią podstawową jest wybór platformy, na której chce się poznawać losy bohaterów. Zaciekawił cię serial lecący w ramówce jednej z polskich stacji telewizyjnych, ale nie pasowała ci godzina emisji? Nic straconego! Wszystkie rodzime asy małego ekranu idą z duchem czasu i oferują tak zwane serwisy streamingowe (VoD). W player.pl znajdziemy przede wszystkim seriale i programy stworzone przez TVN. Dzięki temu mamy możliwość śledzenia odcinków danych produkcji tuż po ich premierze w telewizji, a czasem także odcinki przedpremierowe i takie produkcje, które już zakończyły swoją antenową emisję. Ipla to również jeden z popularniejszych serwisów z wideo na żądanie, a zarządza nim Cyfrowy Polsat. Podobnie to swojego krajowego konkurenta umieszcza w nim przede wszystkim własne produkcje, które możemy na co dzień oglądać w telewizji. Korzystanie z serwisu nie wymaga opłacenia abonamentu. Taką opcję posiada również TVP, która oferuje widzom platformę vod.tvp.pl. Eska - poznański gigant wśród rozgłośni radiowych – także zadbał o swoich słuchaczy, jednak skupił się na młodzieży. W ofercie EskaGo znajdziemy przede wszystkim całą masę filmów dokumentalnych poświęconych popularnym artystom (Justinowi Bieberowi, One Direction, Beyonce czy też zespołowi Green Day oraz nieśmiertelnemu Michaelowi Jacksonowi).

Prawdziwym gigantem usługowym bazującym na przesyłaniu strumieniowym, dzięki któremu użytkownicy mogą korzystać z szerokiej oferty nagradzanych filmów, seriali, programów, anime oraz produkcji dokumentalnych za pośrednictwem połączenia z Internetem jest Netflix. Jak reklamuje się platforma, co tydzień dodają nowe tytuły, więc zawsze jest coś ciekawego do obejrzenia. Aby korzystać z tak szerokiego dobrodziejstwa seriali należy założyć konto i opłacać miesięczny abonament, którego minimalna kwota wynosi 34 złote. Nie musisz obawiać się uwiązania umowami – serwis zapewnia że można zrezygnować z subskrypcji bez żadnych dodatkowych kosztów, a wystarczą do tego tylko dwa kliknięcia.

Zaletą wszystkich wymienionych serwisów z szeroką ofertą seriali jest to, że można korzystać z nich przez całą dobę i za pomocą dowolnego urządzenia, które ma połączenie z Internetem. Sam zdecyduj, czy chcesz poznawać losy swoich ulubionych bohaterów na dużym ekranie telewizora, czy zamkniesz się w swoim świecie i rozrywkę zapewni ci twój smartfon lub tablet.

Jedno jest pewne – gdziekolwiek będziesz, te platformy wszędzie zapewnią ci rozrywkę. Jest ich tak dużo, że możesz nie wiedzieć co obejrzeć. Sprawdź więc na pinbook.pl/kino nasze propozycje.

O serwisie

Poradnik lifestylowy. Znajdziesz tu ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia, urządzania wnętrz czy porady motoryzacyjne. 

Warto zobaczyć