Klaudia El Dursi i jej zaangażowanie w nowy program Hotel Paradise

Klaudia El Dursi i jej zaangażowanie w nowy program Hotel Paradise

Pani Klaudia El Dursi znana jest przede wszystkim z udziału w 8. edycji kultowego show "Top Model". Tym razem została jednak prowadzącą nowego reality show produkcji TVN7, które nazywa się "Hotel Paradise". W tym artykule zdradza, w jaki sposób zaczęła się jej przygoda z "Hotelem Paradise"? Będzie również o tym, w jaki sposób spędza czas na Bali? Przekonamy się również o tym, czy bardzo tęskni za rodziną i znajomymi.

Klaudia El Dursi o nowym talk show

Wiadomo nie od dziś, że udział w programie "Top Model" to ogromna popularność. Nie inaczej stało się z Klaudią El Dursi, która była gwiazdą jego 8. edycji. Modelka dostała pracę jako prowadząca nowego programu produkcji TVN7 - Hotel Paradise. Praca ta dała jej możliwość spędzenia dużej ilości czasu na Bali. W rozmowie z Mateuszem Hładkim odpowiedziała ona na kilka pytań - w tym także na temat przyszłego programu i jej tęsknoty za rodziną. 

Nowy talk show - nowe zaskoczenie

W programie "Dzień dobry TVN" Kaludia El Dursi przyznała, iż jest to dla niej ogromne zaskoczenie. Co prawda myśl o prowadzeniu programu przez chwilę pojawiła się w jej głowie, ale nie spodziewała się, że nastąpi to tak szybko. Modelka przyznała także, że dostała kredyt zaufania od producentów programu, za co jest im ogromnie wdzięczna i ma nadzieję ich nie zawieść. W porannym programie Klaudia otwarcie mówi, że podoba jej się nowa praca i wyzwania, jakie są przed nią stawiane. Wyjeżdżając na Bali musiała jednak zostawić w Polsce swojego partnera i dwóch synów. 

O czym jest nowy show "Hotel Paradise"?

Program ten istnieje na świecie od długiego czasu. Pierwszy oryginalny odcinek został wyemitowany w Stanach Zjednoczonych już w 2003 roku. Od tego czasu powstało już aż 56 jego edycji w 14 krajach na całym świecie. Sam format tego show stał się swoistym wzorcem do naśladowania, dzięki czemu powstało także wiele innych reality opartych na zasadach właśnie "Hotelu Paradise". Zasady programu na pozór nie wydają się trudne. Chodzi bowiem o to, aby mieszkańcy tytułowego hotelu każdy kolejny tydzień zakończyli z partnerem u swojego boku. Z każdym takim tygodniem zawodnicy zbliżają się do wygrania nagrody głównej, czyli 100 000 zł. Aby utrudnić im, to wcale niełatwe zadanie, co tydzień w hotelu będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Oznacza to prawdziwą bójkę o partnerów, a tym samym zawieranie sojuszy, uwodzenie i wyrafinowane gry - wszystko to, co widzowie lubią najbardziej. "Hotel Paradise" to nie tylko zwykły "talk show", ale walka o przetrwanie, o finał, w którym... no właśnie, tego nie wiedzą nawet sami uczestnicy. Czy całą pulę pieniędzy uda się zgarnąć finalistom? Czy wszystkie pieniądze trafią do jednego uczestnika, czy może do pary? Tego póki co nie wie nikt, ani zawodnicy, ani prowadzący... a wszyscy (wraz z widzami) przekonają się o tym oglądając finał "Hotelu Paradise".

Kiedy oglądać nowe talk show?

"Hotel Paradise" to program, który jest emitowany na antenie TVN7 od 24 lutego codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Każdy odcinek jest także dostępny w serwisie internetowym Player. Tam również zostanie udostępniona wersja "director’s cut", co oznacza dłuższe, niecenzurowane odcinki. Ponadto w serwisie internetowym zostaną wyemitowane dodatkowe odcinki, czyli "Nagrania z raju" i "Host-Show". Te pierwsze będą miały charakter streamu, natomiast drugie będą stanowiły niejako kulisy programu, w których prowadząca podzieli się z widzami swoimi przemyśleniami, omówi zachowania uczestników oraz pokaże prawdziwe kulisy powstawania programu "Hotel Paradise".

Żródło fotografii: styl.fm

O serwisie

Poradnik lifestylowy. Znajdziesz tu ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia, urządzania wnętrz czy porady motoryzacyjne. 

Warto zobaczyć