5 pomysłów na nietypowe zaręczyny we Wrocławiu

5 pomysłów na nietypowe zaręczyny we Wrocławiu

Tradycja czy nowoczesność? Oryginalność czy klasyka? Ekscentryczność czy standardowość? Ileż pytań i wątpliwości ma przyszły narzeczony, który chce się oświadczyć swojej wybrance. Z iloma decyzjami musi się zmierzyć w zaplanowaniu i przeprowadzeniu swojego planu aby oczarować swoją Panią. Myśląc o zaręczynach maluje nam się w głowie romantyczny obrazek klęczącego mężczyzny z pierścionkiem zaręczynowym i malujące się szczęście na twarzy kobiety. No właśnie ten szczegół czyli pierścionek zaręczynowy jest najważniejszy i od niego należy zacząć nasze przygotowania.

Pierścionek zaręczynowy: najważniejszy drobiazg

W pięknym starym mieście Wrocławiu są miejsca jak i sprawdzeni jubilerzy z wieloletnią tradycja którzy postarają się nas zaopatrzyć w takie pierścionki. Pierścionki zaręczynowe we Wrocławiu odznaczają się klasą, subtelnością jak i oryginalnym ręcznie wykonanym wzorem. Mężczyzna zaopatrzony w taki symbol miłości z pewnością może liczyć na przychylność swojej wybranki. Do swojego wyboru musi podejść analitycznie i trafić w gust swojej partnerki. Wykonane i zakupione pierścionki zaręczynowe we Wrocławiu na pewno zaskoczą swoim niebanalnym wyglądem jak i przepychem użytych kamieni szlachetnych. Niebieskie szafiry, zielone szmaragdy czy bezbarwne diamenty użyte w pierścionkach zaręczynowych prezentują się naprawę nadzwyczajnie a ich mieniące się w świetle kolory oraz niesamowity blask podkreślają wyjątkowość takiego podarunku. Niebagatelne znaczenie ma symbolika kamieni szlachetnych użytych w pierścionku i tak np.

  • diament- to kolor czystości, wierności i obietnica szczęścia
  • szafir- to kolor nadziei i płodności
  • szmaragd- to kolor miłości, piękna i harmonii
  • rubin- to kolor płomiennej miłości  i pozytywnej energii

Następnym ważnym elementem w wykonaniu pierścionka zaręczynowego jest kruszec z którego jest on wykonany. Mamy do wyboru złoto w kolorze żółtym i białym. W tej kwestii jest to już raczej rzecz gustu i dopasowania idealnego piękna złota z unikatowymi kolorami  kamieni szlachetnych. Nie należy zapominać o rozmiarze palca na który ma pasować pierścionek. Zakupione pierścionki zaręczynowe we Wrocławiu można w łatwy sposób dopasować oraz uczynić je bardziej wyjątkowymi poprzez dodanie graweru na jego wewnętrznej stronie.

Wrocław

Sposób na wyjątkowe zaręczyny we Wrocławiu

Kiedy mamy już najważniejszy symbol naszej miłości pragniemy zabrać naszą ukochaną w miejsce które stworzy Nam bajkową scenerię a otaczająca Nas aura będzie sprzyjać wyznaniom w świetle srebrnego księżyca. Wrocław to jedno z miast które świetnie się do tego nadaje.

Odra

Mało kto wie ale Wrocław jest nazywany Wenecją, ponieważ posiada tyle rzek które przecinają to miasto że może śmiało konkurować z Wenecją o prym romantyczności. Jedną z opcji jest zabranie ukochanej na wieczorny rejs z kolacją przy akompaniamencie dyskretnej muzyki. Rejs w świetle księżyca po rzece może być sposobem na tradycyjne i wyjątkowe zaręczyny we Wrocławiu.

Most Tumski

Inną opcją jest wręczenie pierścionka naszej ukochanej w blasku migoczących i otulających nas ciepłym blaskiem gazowych latarń ulicznych na Moście Tumskim słynącym ze swojej wyjątkowości ze względu na swoją magiczną moc nierozerwalności i trwałości związku. Dodatkowej mocy temu miejscu dodaje usytuowana w pobliżu katedra.

Ogród Japoński

Powiew orientu, kaskada wody, kolorowe rybki w stawie to miejsca które stworzą nam niepowtarzalne i magiczne tło dla naszych zaręczyn. Ogród Japoński może zachwycić egzotyką i nadać naszemu wyznaniu uczucia dla ukochanej kobiety oryginalności  i wyjątkowości. Letnią porą dodatkowym atutem może być bogactwo roślin oraz urokliwa herbaciarnia.

Fontanna Multimedialna

Jedyna w Polsce największa fontanna multimedialna usytuowana przy Hali Stulecia niewątpliwie robi wrażenie i może być świetną oprawą multimedialną dla naszego wyznania miłości. Kaskada świateł w zestawieniu z muzyką dostarczy nam na pewno wielu wrażeń i emocji.

Hotele i Restauracje

Wrocław słynie z wyjątkowych hoteli oraz restauracji. Wystrój, oprawa muzyczna, wyjątkowe dania oraz nastrój zapewnią wyjątkową atmosferę i nietuzinkową scenerię.

O serwisie

Poradnik lifestylowy. Znajdziesz tu ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia, urządzania wnętrz czy porady motoryzacyjne. 

Warto zobaczyć