Najlepsze agencje HR w Krakowie

Najlepsze agencje HR w Krakowie

Właściciel każdej prężnie rozwijającej się firmy wie doskonale, że na jej sukces pracuje bardzo szerokie grono osób. W każdym biznesie potrzeba jest specjalistów z różnych dziedzin, którzy nakierują funkcjonowanie firmy na dobre tory. Czasem tacy specjaliści są zatrudniani na stałe, ale coraz częściej korzysta się również z zalet outsourcingu. Zwłaszcza, gdy chodzi o kwestie szeroko pojmowane jako human resources. Warto więc dowiedzieć się, które agencje HR w Krakowie powinny zwrócić naszą szczególną uwagę, kiedy będziemy potrzebowali ich wsparcia.

1. Strategie Personalne

Agencja HR z bardzo dużym, ponad dwudziestoletnim stażem, która zyskała zaufanie bardzo licznego grona klientów. Nie może to jednak dziwić, gdyż gromadzi ona najlepszych specjalistów z wyjątkowo profesjonalnym podejściem do swoich obowiązków. Agencja Strategie Personalne bazuje na swoim wieloletnim doświadczeniu, ale jednocześnie nie stoi w miejscu, przypatrując się zmieniającemu się rynkowi z boku. Firma jest otwarta na najświeższe nowinki i rozwiązania, które realnie mogą usprawnić jej pracę oraz codzienne funkcjonowanie biznesów, którym pomaga. 

Strategie Personale oferują swoim klientom szeroki zakres usług, od standardowej rekrutacji i selekcji, aż po nowoczesny e-learning indywidualnie dopasowany do potrzeb każdej firmy. Agencja przeprowadza również badania na zlecenie swoich klientów, zajmuje się doradztwem w zarządzaniu oraz prowadzi sesje Assessment/Development Center.

2. Test

Kolejna krakowska firma działająca w obszarze HR, która posiada wieloletnie doświadczenie. Ta cecha jest z pewnością doceniana przez klientów, którzy zawsze stawiają na specjalistów wyróżniających się obszerną wiedzą. Profesjonalizm to w tej branży podstawa, podobnie jak innowacyjne podejście do tematów związanych z tym specyficznym działem każdej firmy. Agencja Test zdecydowanie znajduje się w grupie najlepszych fachowców spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Pośród oferowanych przez nią usług należy wymienić przede wszystkim rekrutację managerów i specjalistów z różnych branż, konsulting obejmujący wszelkie zagadnienie z zakresu HR czy też coaching. 

3. Aterima HR

Duże uznanie w branży spośród krakowskich agencji HR zyskała sobie również Aterima HR. Swoim profesjonalizmem oraz nowoczesnym podejściem do tematów związanych z HR, przyciąga ona do siebie rosnące grono klientów. Nie bez powodu do nazwy firmy został również dodany człon Headhunters. To przede wszystkim z tego powodu, iż Aterima HR specjalizuje się w rekrutacji kandydatów na specjalistyczne stanowiska średniego i wyższego szczebla. Jak do tej pory może się pochwalić sukcesami w swoich działaniach, więc warto sprawdzić czy spełni również nasze oczekiwania.

Szukaj rozwiązań dopasowanych do swoich potrzeb

Oczywiście wymieniony powyżej agencje HR w Krakowie to tylko mała część tego typu firm, które wyróżniają się jednak na tle konkurencji. Poszukując specjalistów z tej branży warto najpierw określić potrzeby swojej firmy i jej pracowników, aby wybrać agencję specjalizującą się w działaniach konkretnego typu. Renoma, doświadczenie, innowacyjność i dobre opinie innych klientów to tylko część czynników, które powinny jedynie nakierować nas na odpowiednie podmioty. Zawsze należy jednak osobiście skonsultować się ze specjalistami z poszczególnych agencji, aby mieć pewność, iż rozumieją oni nasze oczekiwania.

O serwisie

Poradnik lifestylowy. Znajdziesz tu ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia, urządzania wnętrz czy porady motoryzacyjne. 

Warto zobaczyć